tel.: 603 720 806 petr.slavik@online21.cz
Vyberte stránku

Linkedin nadále přidává nové funkce a dohání ztrátu, kterou má v uživatelské přívětivosti třeba na Facebook. V uplynulých dnech došlo na novinky, které si nyní představíme.

Linkedin

Možnost nahrát více fotek k jednomu příspěvku

Funkce, kterou mnozí dlouhá léta využívají na jiných sociálních sítích, se konečně objevila i na Linkedin. A je to dobře, protože možnost nahrát jen jednu fotku k příspěvku byla na Linkedin dost frustrující.

Podpora videí v nativním formátu

Převedeno do lidské řeči to znamená, že nyní můžete nahrávat svá videa přímo na Linkedin a ne je linkovat například z YouTube. Videa mohou být dlouhá maximálně 10 minut, ale tento limit se jistě brzy zvýší. Tato možnost zatím není dostupná ve všech uživatelských účtech, ale zavádí se postupně a na ten váš se dostane nejpozději v následujících týdnech.

Snadnější šíření vašich příspěvků z Linkedin mimo něj

Chyběla vám možnost poslat někomu odkaz na váš příspěvek na Linkedin? Mně hodně a frustrace byla občas dost velká. Naštěstí i v Linkedin pochopili, že se píše rok 2017 a nyní můžete sdílet unikátní URL jakéhokoli příspěvku na Linkedin všude možně po internetu. Stačí si najet na tři tečky vpravo nahoře u příspěvku, který chcete sdílet a vybrat „Copy link to post“.

copy link linkedin

Kontrola nad komentáři u vašich příspěvků

Nově můžete povolit nebo zakázat možnost komentovat vaše příspěvku na Linkedin. Přesněji řečeno – zatím je tato možnost u některých účtů, všichni se jí dočkáme v průběhu následujících týdnů.

Sdílení rozpracované verze vašeho článku

Pro ty z vás, kteří publikují dlouhé články na Linkedin Pulse, může být zajímavá možnost sdílet rozpracovanou verzi článku s těmi, kterým pošlete přímý odkaz na tuto verzi. Můžete s nimi tak článek konzultovat a následně upravit před tím, než ho oficiálně vydáte. Slouží k tomu volba “Share draft”, kterou najdete po rozkliknutí položky “More” v pravém horním rohu obrazovky při psaní článku.

share draft linkedin


Sociální síti Linkedin se aktivně věnuji spoustu let a posledních 5 let i školím její uživatele z řad podnikatelů, obchodníků, personalistů a dalších profesí. Mými školeními a konzultacemi prošlo několik set účastníků a já se rád o své znalosti a zkušenosti s Linkedin podělím i s vámi. Napište mi na petr.slavik@online21.cz a domluvíme si rozsah naší spolupráce.