tel.: 603 720 806 petr.slavik@online21.cz
Vyberte stránku
Online 21

E-book
“110 ověřených tipů na lead magnety”

Chcete snadněji a více vydělávat, ale nevíte, jak najít SKUTEČNÉ zájemce o vaše služby či produkty? Získejte je nabídkou obsahu zdarma, který vyřeší jejich problémy – tzv. lead magnetu! V tomto e-booku najdete spoustu inspirace, co by jím mohlo být.

Neváhejte dlouho – e-book je v časově omezené cenové akci!

Co získáte díky e-booku “110 ověřených tipů na lead magnety”

👉 Získáte přístup k 110 konkrétním a ověřeným tipům na lead magnety. Tyto tipy jsou širokého záběru, což znamená, že si můžete vybrat to, co nejlépe odpovídá vašemu podnikání a cílovému publiku.

👉 Naučíte se vytvářet obsah lead magnetů, který je neodolatelný pro vaše cílové publikum.

👉 Najdete způsob, jak získávat kontakty, kteří se skutečně zajímají o vaše produkty nebo služby a potenciálně se stanou vašimi zákazníky.

110 ověřených tipů na lead magnety
110 ověřených tipů na lead magnety, strana 5

Pro koho je e-book určený

✅ pro živnostníky, majitele menších či středních firem i pro markeťáky nebo copywritery

✅ pro ty, kteří hledají inspiraci k tvorbě chytlavého obsahu magnetu (a obsahu obecně – tipy samozřejmě lze využít i pro tvorbu obsahu pro weby, sociální sítě, videí apod.)

✅ pro ty, kteří si váží svého času a chtějí ho věnovat práci na samotném obsahu magnetu

❌ jedno upozornění – v tomto e-booku se nevěnuji technikáliím typu nastavování emailových funnelů v nejrůznějších systémech. 

Reference Ebook

E-book “110 ověřených tipů na lead magnety”

1

Aktuálně zvýhodněná cena: 69,- Kč
(běžná cena 320,- Kč)

2

Po zaplacení e-booku obdržíte automaticky fakturu + e-book do vaší e-mailové schránky.

Chci e-book “110 ověřených tipů na lead magnety”

FAQ, neboli často kladené otázky

Co je to “lead magnet”?

“Lead magnet” je marketingový termín označující užitečný obsah, nabízený potenciálním zákazníkům zdarma výměnou za jejich kontaktní údaje, často za jejich emailovou adresu. Cílem “lead magnetu” je přilákat pozornost a zájem potenciálních zákazníků a motivovat je k tomu, aby se stali součástí vašeho seznamu kontaktů – e-mailové databáze. Tento seznam kontaktů je známý jako “lead list” a slouží k dalšímu budování vztahů, posílení značky a komunikaci s potenciálními zákazníky.

Je možné vrátit peníze, když zjistím, že tento e-book není pro mě?

Bohužel, na digitální produkty nelze poskytovat možnost vrácení peněz. V případě, že si nejste jistí, zda by byl e-book pro vás užitečný, napište mi na petr.slavik@online21.cz.

 

Jak získám e-book?

Je to na pár kliků. Stačí kliknout na tlačítko “Chci e-book”, dokončit objednávku na další stránce a ihned po zaplacení vám e-book přijde do vašeho emailového inboxu (pro jistotu se podívejte i do složek Hromadná nebo Spam, kdyby v nich uvízl). Pokud vám nedorazí, napište mi na petr.slavik@online21.cz